Čo o nás hovoria spokojní klienti

Maximálna spokojnosť!
Prehľadný výber poistení a rýchle spracovanie mojej požiadavky. Expres poistenie určite v budúcnosti opäť využijem. Ďakujem a želám veľa úspechov.
Marek, Bratislava
Veľké ďakujem
Ďakujem za pomoc pri zorientovaní sa v cestovných poisteniach. Som milo prekvapená, aké rýchle a bezproblémové je poistenie online.
Silvia, Trenčín
Odporúčam
Vďaka Expres poisteniu som ušetril čas a najmä peniaze. Navyše na infolinke mi poradili doslova do niekoľkých minút. Službu môžem len odporučiť.
Tomáš, Vranov nad Topľou
Rýchlosť spätnej väzby nás prekvapila
Hľadali sme cestovné poistenie za vyhovujúcu cenu a práve Expres poistenie nám uľahčilo výber. Z ponuky sme si nakoniec vybrali to, ktoré nám vyhovovalo po všetkých stránkach. Ďakujeme
Erika, Martin
Pohodlné uzatvorenie zmluvy
Služby online Expres poistenia sme využili niekoľkokrát a zatiaľ môžem povedať, že sme vždy boli spokojní. Poistení sme boli v priebehu pár minút.
Ingrid, Lučenec
Ušetrený čas
Za najväčšie plus považujem to, že som nemusela nikde chodiť a obvolávať rôzne poisťovne. Skrátka som si porovnala ceny, vybrala najlepšie poistenie a zaplatila. A to všetko za krátky čas.
Lenka, Kremnica
Som spokojný
Stačilo mi pár kliknutí a auto bolo poistené za relatívne dobrú cenu. S výberom som spokojný a odporúčam ostatným.
Ondrej, Modra
Bez problémov
Po 7 rokoch som musel zrušiť starú poistku auta a začal som vybavovať novú. Narazil som na Expres poistenie, kde som našiel a porovnal všetky ponuky na trhu do 5 minút.
Ján, Liptovský Mikuláš
Dobrá skúsenosť
Po zlých skúsenostiach z minulosti využívam poistenie už iba online. Nikam nemusím chodiť, v ponuke som sa rýchlo zorientoval a vybavený som bol za chvíľku.
Kristián, Veľké Kapušany
Ďakujem za pomoc
Poistil som auto a tento rok sme služby využili s manželkou aj pred odchodom na dovolenku.
Michal, Bratislava
Hodnotím pozitívne
Kúpili sme nové auto a potrebovali sme ho poistiť. Pri hľadaní na internete sme našli túto stránku. Do niekoľkých minút bolo auto poistené.
Milan, Dubnica nad Váhom
Odporúčam
O online poistení som sa dopočul od známych. Oplatí sa to, pokiaľ nechcete na nič čakať. My sme hľadali cestovné poistenie a s výberom aj s vybavením sme boli spokojní.
Peter, Žilina
Newsletter